Реформа ДФС: Кількість службовців буде зменшено

Реформа ДФС: Кількість службовців буде зменшено

МВФ надав рекомендації по реформі Фіскальної служби України

Реформа ДФС: Кількість службовців буде зменшено
Фото УНIАН

Міжнародний валютний фонд розробив рекомендації щодо реформи Державної фіскальної служби за результатами роботи з 19 липня по 1 серпня, повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

«МВФ у співпраці з Мінфіном і ДФС розробили план першочергових завдань, на вирішення яких потрібно зосередитися протягом наступних 18 місяців, а також подальші кроки», – йдеться в повідомленні.

Фіскальну службу України планують реорганізувати в єдину юридичну особу, оновити службовий склад відомства і скоротити його, а також автоматизувати процес адміністрування податків. Новий склад ДФС має стати більш професійним, краще оплачуваним і некорумпованим.

“Зміна корпоративної культури ДФС та підвищення прозорості її роботи сприятиме зменшенню тиску на бізнес та перетворенню ДФС на сервісну організацію” – зазначено в повідомленні Мінфіну.

МВФ наголосили, що вже є прогрес у перебігу реформи ДФС (насамперед нова процедура відшкодування ПДВ), але комплексна реформа гальмується низкою чинників, серед яких корупція та повільність впровадження рекомендацій.

Нагадаємо, за підтримки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба почали проект з комплексного реформування ДФС.

Проект буде впроваджуватися Мінфіном та ДФС за підтримки консультантів міжнародної консалтингової компанії.
В першу чергу буде проведено діагностику з метою визначення пріоритетів проекту. Вони будуть затверджені Комітетом управління.
Потім група з впровадження реформи почне покрокове виконання цих пріоритетів.

Водночас, міжнародна Наглядова рада забезпечить професійний нагляд за проектом з перезавантаження ДФС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло