На сайт «Укрпошти» другий день йде хакерська атака

На сайт «Укрпошти» другий день йде хакерська атака

З першою атакою фахівці компанії впоралися

На сайт 	«Укрпошти» другий день йде хакерська атака
Фото Укрпошта

Другу добу на сайт «Укрпошти» йде DDoS-атака, яка спрямована на сервіс відстеження відправлень. Про це компанія написала на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні хакери знову активізувалися. Через таких дій і сайт, і сервіси працюють з перебоями або повільно», – зазначає «Укрпошта».
Компанія зазначає, що під час першої хвилі атаки, що почалася 7 серпня вранці, IТ-служба змогла нормалізувати ситуацію, после 17:00 всі сервіси на сайті працювали належним чином.

«Укрпошта» запевняє, що робить все можливе, щоб користувачі могли отримувати необхідну інформацію з сайту без перебоїв.

Як раніше повідомляла компанія в піврічному звіті в кінці липня 27 червня її комп'ютерна мережа була масово вражена вірусом, що призвело до блокування і повної непрацездатності автоматизованих систем суспільства, в зв'язку з чим можлива корекція фінзвітності.

За результатами інвентаризації було встановлено, що всі автоматизовані системи непрацездатні внаслідок ураження вірусом операційних систем сервісів і персональних комп'ютерів. «З огляду на масштаби ураження, визначити терміни відновлення роботи автоматизованих систем суспільства неможливо», – йдеться в звіті.

Компанія зазначає, що з урахуванням великої кількості відокремлених підрозділів за станом на дату формування квартальної звітності відновлення автоматизованих систем триває.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло