На сайт «Укрпошти» другий день йде хакерська атака

На сайт «Укрпошти» другий день йде хакерська атака

З першою атакою фахівці компанії впоралися

На сайт 	«Укрпошти» другий день йде хакерська атака
Фото Укрпошта

Другу добу на сайт «Укрпошти» йде DDoS-атака, яка спрямована на сервіс відстеження відправлень. Про це компанія написала на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні хакери знову активізувалися. Через таких дій і сайт, і сервіси працюють з перебоями або повільно», – зазначає «Укрпошта».
Компанія зазначає, що під час першої хвилі атаки, що почалася 7 серпня вранці, IТ-служба змогла нормалізувати ситуацію, после 17:00 всі сервіси на сайті працювали належним чином.

«Укрпошта» запевняє, що робить все можливе, щоб користувачі могли отримувати необхідну інформацію з сайту без перебоїв.

Як раніше повідомляла компанія в піврічному звіті в кінці липня 27 червня її комп'ютерна мережа була масово вражена вірусом, що призвело до блокування і повної непрацездатності автоматизованих систем суспільства, в зв'язку з чим можлива корекція фінзвітності.

За результатами інвентаризації було встановлено, що всі автоматизовані системи непрацездатні внаслідок ураження вірусом операційних систем сервісів і персональних комп'ютерів. «З огляду на масштаби ураження, визначити терміни відновлення роботи автоматизованих систем суспільства неможливо», – йдеться в звіті.

Компанія зазначає, що з урахуванням великої кількості відокремлених підрозділів за станом на дату формування квартальної звітності відновлення автоматизованих систем триває.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло