IFC вперше в історії отримала кредит в гривні

IFC вперше в історії отримала кредит в гривні

Кредит складає 400 млн грн

IFC вперше в історії отримала кредит в гривні
Фото: pixabay.com

Райффайзен Банк Аваль вперше в історії України надав сьогодні Міжнародної фінансової корпорації (IFC) кредит в національній валюті. Позика в розмірі 400 млн грн видана банком на 8 років. Ці кошти IFC направить на фінансування інвестиційних проектів українських компаній.

Про це повідомляє прес-центр банку.

До цього корпорація здійснювала фінансову підтримку українським компаніям тільки в іноземній валюті. Нещодавно НБУ дозволив міжнародним фінансовим установам кредитувати клієнтів і в гривні.

Райффайзен Банк Аваль та IFC співпрацюють по ряду проектів з 2004 року.

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує на приватному секторі в країнах, ринки яких розвиваються. Працюючи з понад 2000 компаній по всьому світу, використовує капітал, експертизу і вплив, щоб розбудовувати ринки і створювати можливості в найсуворіших частинах світу. У 2016 фінансовому році обсяг довгострокових інвестицій в країнах, що розвиваються, досяг рекордної суми $19 млрд.

Райффайзен Банк Аваль зареєстрований 27 березня 1992 року, з жовтня 2005 року став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. За станом на 30 червня 2017 року Райффайзен Банк Інтернаціональ належало 68,28% акцій банку, Європейського банку реконструкції і розвитку – 30%.

Нагадаємо, що Райффайзен Банк Аваль з січня по червень поточного року збільшив чистий прибуток до 2,738 млрд грн (в 1,9 рази) в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року (1,456 млрд гривень). Про це йдеться у фінансовому звіті банку.

Чистий процентний дохід банку склав 2,7 млрд гривень, комісійний – 1 млрд гривень. 
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті