Набережне шосе у Києві ремонтуватиме турецька компанія за 125 млн грн

Набережне шосе у Києві ремонтуватиме турецька компанія за 125 млн грн

Відремонтують ділянку від Поштової площі до моста Метро

Набережне шосе у Києві ремонтуватиме турецька компанія за 125 млн грн
Фото Shutterstock

За результатами тендеру, капітальний ремонт Набережного шосе в Києві проводитиме турецька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ціна питання – 125 млн грн, повідомляє видання “Наші гроші” з посиланням на систему “Прозорро”.

До кінця 2018 року мають відремонтувати дорогу від Поштової площі до моста Метро. Розмір ділянки – близько 3 км.
За умовами договору, будуть виконані підготовчі та дорожні роботи, облаштовані тротуари, а також проведено благоустрій території.

Набережне шосе у Києві ремонтуватиме турецька компанія

Гарантійний строк компанії на покриття з асфальтобетону і плитки становить 5 років, на розмітку двокомпонентним холодним пластиком – рік.

Ціна угоди на 6% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 132,89 млн грн.

ВАТ «Дорожньо-будівельний трест № 4 м.Брест» (Білорусь) пропонувало на 0,2% нижчу ціну. Проте його відхилили через відсутність договору про умови надання банківської гарантії, додаткової угоди до контракту з директором про продовження його строку дії, актів на орендовану маркувальну машину, а також ліцензії на сайті ДАБІ.

Білоруський облавтодор оскаржив своє відхилення в АМКУ, заявивши, що тендерна документація не вимагала надавати ці документи, але згодом відкликав скаргу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло