До середини серпня КНДР завершить розробку чіткого плану удару по Гуаму

До середини серпня КНДР завершить розробку чіткого плану удару по Гуаму

Північнокорейська сторона не бачить можливості діалогу із Трампом

Північна Корея відкинула попередження президента США Дональда Трампа щодо того, що країна зіштовхнеться з раніше небаченим «вогнем та люттю» та повідомила у четвер про свій детальний план ракетного удару по Гуаму. Про це повідомляє Reuters.

Швидкі темпи нарощування ядерного потенціалу та балістичних ракет, які здатні сягнути континентальної частини США викликали напруження, яка цього тижня переросла у словесну війну між Вашингтоном та Пхеньяном.

У відповідь на несподівана заяву Трампа, КНДР у четвер повідомила, що знаходиться на завершальному етапі розробки плану щодо випуску чотирьох ракет середньої дальності над Японією, які будуть направлені на територію за 30-40 км від Гуаму. Кінцевий варіант плану буде завершено до середини серпня.

 Гуам, острів, що знаходиться за більш ніж 3000 км на південний-захід від Північної Кореї, та який є «домом» для 163 000 американських військових та бази воєнно-морських сил, яка включає в себе підводку ескадрилью, групу берегової охорони та авіабазу.

«Неможливо вести діалог із людиною, позбавленої розуму. На нього можна вплинути лише абсолютна сила», –   заявив північнокорейський генерал Кім Рак Діом про Трампа.

Хоча Північна Корея постійно загрожує знищити Сполучені Штати та їх союзників, цього разу доповідь була незвичною через кількість деталей.

Масао Оконогі, професор японського університету Кейо повідомив, що Північна Корея може попереджати США або вносити зміни до своєї ракетної програми, але це не є реальною загрозою нападу.

Експерти вважають, що детальний план, який оприлюднила КНДР, є своєрідним способом довести, що Північна Корея сильна та сповнена рішучості.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп пригрозив КНДР «вогнем та люттю», якщо країна не припинить свою ядерну програму.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс також застеріг Пхеньян від «знищення свого народу». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло