Українські користувачі PayPal скаржаться на блокування грошових переказів

Українські користувачі PayPal скаржаться на блокування грошових переказів

Водночас зі здійсненням платежів за товари проблем не виникає

Українські користувачі PayPal скаржаться на блокування грошових переказів
Фото pixabay.com

Українські користувачі скаржаться на збій у роботі PayPal – ось уже кілька днів при спробі перевести гроші з українського аккаунта на іноземний сервіс повідомляє про проблему і пропонує звернутися до служби підтримки.

Про це повідомляє AIN.

У службі підтримки PayPal відповідають, що знають про проблему, однак ні причин, ні термінів її рішень не повідомляють.

При цьому із здійсненням платежів за товари або послуги на американських торгових майданчиках проблем у українських користувачів не виникає – блокуються тільки прямі грошові перекази з українських акаунтів на іноземні.

Фахівці компанії займаються вивченням проблем, проте точних термінів її рішень не повідомляють. Поки українцям рекомендують відправляти перекази через банк.

Нагадаємо, PayPal працює в Україні тільки частково: можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що в нашій країні розширення функціоналу поки не розглядають.

Нагадаємо, що гендиректор PayPal  Ден Шульман заохочує інвесторів прийняти стратегію конвертації платформи онлайн-платежів в електронний гаманець, навіть якщо це може знизити прибутки.

Компанія оприлюднила в середу прибутки за перший квартал, які свідчать про правильність нової стратегії. Продаж і прибуток перевищили очікування аналітиків, PayPal додав 6 млн активних клієнтський рахунків і збільшив кількість транзакцій на 12%.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло