Фрідман продасть у Лондоні 10 студентських гуртожитків за $1 млрд

Фрідман продасть у Лондоні 10 студентських гуртожитків за $1 млрд

Гуртожитки розміщені в найпрестижніших районах британської столиці

Фрідман продасть у Лондоні 10 студентських гуртожитків за $1 млрд
Михайло Фрідман
Фото УНIАН

Компанія  LetterOne Treasury Services, яка входить в підконтрольний російському бізнесмену Михайлу Фрідману інвестфонд LetterOne, збирається продати десять студентських гуртожитків у Лондоні. Сукупна ціна будівель оцінюється в 800 млн фунтів стерлінгів (більш як 1,04 млрд доларів). Про це повідомляє Evening Standart.

Серед цих десяти будівель – блоки в престижних лондонських районах Хаммерсміт, Хайбері, Вайтчепел і Саутарк.

За словами експерта з нерухомості, все важче зберегти землю для студентського житла в Лондоні, оскільки інвестори готові платити мега-ціни за дорогу лондонську землю, конкуруючи з традиційними забудовниками. Це буде рідкісна можливість взяти під контроль портфель з сильним впливом на лондонський ринок.

Більшість цих будівель мають хороше транспортне сполучення із найкращими вузами Великобританії, за словами експерта.

У продажу гуртожитків задіяні брокери JLL, але коментувати можливий продаж будівель у компанії відмовилися.

Нагадаємо, інвестфонд Фрідмана купує британську мережу магазинів за $2,3 млрд. В руки російського олігарха перейде мережа Holland&Barrett – лідер у продажу здорового харчування, вітамінів і БАДів.

Відповідно до опублікованого в липні рейтингу Bloomberg Billionaires Index, Михайло Фрідман за перше півріччя 2017-го збільшив свій капітал на $857 млн, до $14,1 млрд доларів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло