Інвестфонд Фрідмана купує британську мережу магазинів за $2,3 млрд

Інвестфонд Фрідмана купує британську мережу магазинів за $2,3 млрд

Мережа Holland&Barrett – лідер у продажу здорового харчування, вітамінів і БАДів

Інвестфонд Фрідмана купує британську мережу магазинів за $2,3 млрд
фото Retail Week

Російський мільярдер Михайло Фрідман купує мережу магазинів Holland&Barrett за $2,3 млрд. Таким чином Фрідман стане власником однієї з найбільших у Європі мереж магазинів здорового харчування. Ця угода стане першою для створеного наприкінці 2016 року фонду LetterOne (L1). Про це повідомляє Bloomberg.

Дохід Holland & Barrett в 2016 році склав £610 млн (777 млн). компанія володіє мережею із 1150 магазинів у Великобританії, Китаї, ОАЕ, Нідерландах та Індії. В мережі працює понад 4200 людей. Угоду заплановано закрити до вересня.

Інвестиційний фонд Фрідмана L1 Retail придбає компанію у фонду Carlyle Group LP.  Holland & Barrett – частина холдингу Nature's Bounty Co, який Carlyle Group LP придбав в 2010 році за $3,8 млрд і тепер планує продати.

Carlyle була власником Holland&Barrett останні сім років. За словами CEO компанії Алекса Стерлінга, за цей час мережа відкрила більше 300 нових торгових точок і вийшла на нові ринки, EBITDA компанії перевищила 150 млн фунтів.

Керівник L1 Retail Стефан Дюшарм назвав Holland&Barrett лідером британського ринку здорового харчування, у якого привабливі перспективи для зростання на інших ринках Європи і світу.

Інвестфонд LetterOne (L1) – L1 Retail було створено в грудні 2016 року для вкладень у закордонний ритейл. Тоді L1 анонсувала, що має намір вкласти до $3 млрд в певну кількість проектів, які «потенційно можуть стати лідерами у своїх сегментах і на своїх ринках».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло