Новина про Єлизавету ІІ та передання корони принцу Вільяму виявилася фейковою

Новина про Єлизавету ІІ та передання корони принцу Вільяму виявилася фейковою

Сайти 1ndependent та Da1lyMail (не плутати зі справжніми) надрукували завідомо неправдиву інформацію, яку поширили інші ресурси

Новина про Єлизавету ІІ та передання корони принцу Вільяму виявилася фейковою
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Новина про те, що королева Єлизавета II передасть королівську корону своєму онукові, принцу Вільяму та його дружині Кейт Міддлтон, є фейковою.

Новина була розміщена на британському новинному порталі MSN.com. Напередодні Mind повідомив цю новину своїм читачам і зараз поспішає спростувати цю фальшиву інформацію.

Звідки взявся фейк? Веб-сайти 1ndependent і Da1lyMail (не плутати зі справжніми британськими виданнями Independent і Daily Mail) опублікували статті в жовтні 2016 року, повідомляючи, що Єлизавета II «іде у відставку» і передає корону своєму онукові принцу Вільяму, а не її синові, принцу Чарльзу.

Однак видання Snopes передає, що ця інформація нічим не підкріплена.

Королева не оголошувала, що вона «йде на пенсію» або що вона вирішила виключити принца Чарльза із королівської спадкової лінії передання корони на користь принца Вільяма.

Сайти, які першими дали цю новину – 1ndependent і Da1lyMail  – це сайти фейкових новин, які вже не вперше публікують вигадані факти, змішуючи правду з вигадкою.

Цю інформацію поширили чимало західних веб-сайтів у серпні цього року, і всі вони посилалися на анонімне «джерело в палаці», яке нібито згадувалося в журналі Life&Style.

Однак на сайті Life&Style немає такої інформації. Також немає жодного іншого джерела, яке би могло підтвердити інформацію про королівську сім'ю.

Тому приносимо вибачення нашим читачам і бажаємо королеві Єлизаветі ще багато років мудрого правління та вибору достойного спадкоємця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті