Американці за один день зірвали два багатомільйонних джек-поти

Американці за один день зірвали два багатомільйонних джек-поти

Щасливці виграли $393 млн в одній лотереї і $356 млн в іншій

Американці за один день зірвали два багатомільйонних джек-поти
фото Shutterstock

Безпрецедентний випадок в історії лотереї трапився в Сполучених Штатах: протягом однієї доби було зірвано одразу два рекордно великих джек-поти, передає CNN.

Спочатку увечері в п’ятницю надійшло повідомлення, що одному з власників квитка лотереї Mega Millions вдалося виграти джек-пот розміром у $393 млн. Це п’ятий за розміром рекорд у грі протягом її 15-річної історії, прокоментувало керівництво Mega Millions. Призовий фонд цього виграшу накопичувався з 28 квітня – з часу, коли останній раз вдалося виграти джек-пот.

За інформацією ЗМІ, щасливий квиток було куплено в штаті Іллінойс.

Потім надійшло повідомлення в суботу, що в іншій лотереї – Powerball – теж виграли джек-пот розміром $356 млн. Він накопичувався з 10 червня. З якого штату щасливець – поки що не повідомляється.

Шанси на перемогу в цих лотереях надзвичайно малі – один з 292 мільйонів у Powerball, і один з 259 мільйонів у Mega Millions. Але шанси на перемогу в обох одразу, по суті, є просто смішними – приблизно один з 76 квадрильйонів, тобто 76 із 15 нулями.

Переможці не заберуть одразу всю суму – зазвичай у США при виграшах виплачується одноразова велика виплата, а решта видається згодом частинами. Також серед варіантів є отримувати виграну суму невеликими частинами протягом 29 років, але переможці частіше погоджуються на перший варіант.

Два одноразові виплати залишаються значними – $246 млн для Mega Millions і $224 млн для Powerball, до сплати податків.

Американці дуже люблять купувати лотерейні квитки. За даними Північноамериканської асоціації державних та регіональних лотерей, у минулому році вони витратили більше $80 млрд на лотереї. Це більше, ніж на фільми, відеоігри, книги, музику та спортивні квитки – разом узяті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло