За півроку українські авіакомпанії збільшили пасажироперевезення на 40%

За півроку українські авіакомпанії збільшили пасажироперевезення на 40%

У аеропортів пасажиропотоки зросли на 34%

З січня по червень українські авіакомпанії виконали на 25% більше комерційних рейсів (42,6 тис.), ніж за аналогічний період 2016 року. Такі дані наводить Державна авіаційна служба України.

«Позитивна динаміка в січні-червні 2017 року пов'язана, перш за все, з розвитком сектора міжнародних повітряних перевезень», – зазначає ДАС.

Кількість пасажирів за цей період зросла на 40% до 4,565 млн осіб. Обсяги перевезень вантажів і пошти скоротилися на 9% – до 35,5 тис. тонн.

З початку року на ринку пасажиро і грузоавіаперевозок працювало 30 вітчизняних авіакомпаній. Пасажирські перевезення здійснювали 18 вітчизняних авіакомпаній.

Близько 95% обсягів пасажирських перевезень виконано п'ятьма авіакомпаніями: «Міжнародні авіалінії України», «Азур Ейр Україна», «Роза Вітрів», «Браво» і «Атласджет Україна».

Авіакомпанія МАУ забезпечила зростання обсягів пасажироперевезень на 24,1% в порівнянні з попереднім роком, «Азур Ейр Україна» – на 47%, «Роза Вітрів» – в 4,3 рази, «Атласджет Україна» – в два рази, «Браво» – в 4,5 рази.

Регулярні польоти між Україною та країнами світу протягом першого півріччя здійснювали 10 вітчизняних авіакомпаній в 42 країни світу і 25 іноземних авіакомпаній в 24 країни. Українські авіакомпанії перевезли 2,622 млн осіб., Іноземні – 2,111 млн (зростання на 27,6% і 22,5% відповідно).

Регулярні внутрішні пасажироперевезення між дев'ятьма містами України виконували п'ять вітчизняних авіакомпаній: перевезено 423,3 тис. чововік., що на 22,6% більше, ніж в першому півріччі 2016 року.

Пасажиропотоки через аеропорти України за перше півріччя збільшилися на 34,1% і склали 7,145 млн осіб. Комерційні рейси вітчизняних та іноземних авіакомпаній обслуговували 20 українських аеропортів та аеродромів. Кількість відправлених та прибулих повітряних суден склала 72,2 тис., Що на 24,7% більше, ніж в першому півріччі 2017 року.

«Слід зазначити, що на сьогоднішній день близько 98% загальних пасажиропотоків і поштовантажопотоки сконцентровані в семи провідних аеропортах – «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Одеса», «Львів», «Харків», «Дніпропетровськ», «Запоріжжя», – йдеться в повідомленні Державіаслужби.

Нагадаємо, у червні цього року в світі було відзначено значний приріст числа міжнародних і внутрішніх авіаперевезень. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло