У червні світовий авіаційний пасажиропотік зріс на 7,7%

У червні світовий авіаційний пасажиропотік зріс на 7,7%

Попит на послуги африканських авіакомпаній зріс більше, ніж на інших континентах

У червні світовий авіаційний пасажиропотік зріс на 7,7%
Фото pixabay.com

У червні цього року в світі було відзначено значний приріст числа міжнародних і внутрішніх авіаперевезень. Про це повідомляє Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA). Згідно з даними IATA, за місяць глобальний пасажиропотік збільшився на 7,7% в порівнянні з травнем 2017 року і на 7,8% в порівнянні з червнем 2016- го. При цьому приріст пасажирських перевезень спостерігався по всьому світу.

«Звичайно, зростання міжнародних і внутрішніх авіаперевезень – хороша новина для всіх учасників тревел-індустрії. Однак такий різкий приріст також розкриває і вузькі місця у світовій інфраструктурі. Багато аеропортів та авіакомпаній виявитися не готовими до такого пасажиропотоку. Тому крім економічних вигод всі учасники процесу змушені в максимально стислі терміни адаптуватися під запити зростаючого числа споживачів», – зазначає у коментарі Mind директор компанії «Амадеус Україна» Олексій Муровцев.

Червневий трафік авіакомпаній Азіатсько-Тихоокеанського регіону збільшився на 9,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна тенденція зростання з урахуванням сезонних коливань залишається сильною, хоча обсяги останнім часом скоротилися.

Європейські авіаперевізники в червні цього року продемонстрували зростання трафіку на 8,8% в порівнянні з червнем 2016- го. Цей регіон має найвищий коефіцієнт завантаження – 85,9%, що обумовлено збільшенням темпів економічного зростання в Європі.

Близькосхідні авіаперевізники в червні 2017 року відзначають зростання трафіку в 2,5% – їх прирост трохи сповільнився в порівнянні з травнем (3,7%). На це вплинуло багато факторів, але найбільш значущим стала заборона на поїздки, яка в даний час є дійсна для деяких країн.

Попит на послуги північноамериканських авіакомпаній зріс на 4,4% в порівнянні з червнем минулого року. Приріст виявився нижче прогнозованого рівня, оскільки в'їзний туризм стримується додатковими заходами безпеки для поїздок в США.

Латиноамериканські авіакомпанії продемонстрували в червні-2017 зростання попиту на 9,7% в порівнянні з тим же місяцем минулого року, на що сприяли внутрішні авіаперевезення.

Найбільший же приріст пасажиропотоку в червні цього року зафіксовано в Африканському регіоні. Зокрема, попит на послуги африканських авіакомпаній зріс на 9,9%. Хоча в абсолютних числах ці показники є найнижчими серед регіонів.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт Бориспіль за перше півріччя 2017 року обслужив 4,74 млн пасажирів, що на 30% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло