Екологічний міст через Темзу, вкритий деревами, не побудують – мер проти

Екологічний міст через Темзу, вкритий деревами, не побудують – мер проти

Мер Лондона виступає проти захмарної вартості проекту, яка зросла до $200 млн

Екологічний міст через Темзу, вкритий деревами, не побудують – мер проти
фото arup.com/projects/garden-bridge

Компанія The Garden Bridge Trust відмовилася від будівництва пішохідного моста-саду через Темзу, після того, як не знайшла підтримки від мера Лондона Садіка Хана. Про це передає Bloomberg.

The Garden Bridge Trust заявила в понеділок, що в неї немає іншого вибору, окрім як відмовитися від плану будівництва через відсутність сприяння мера. Садік Хан розкритикував проект через його захмарну вартість – після того як початкова ціна спорудження в $78 млн зросла до $200 млн.

Слід зазначити, що креативний попередник Хана – Борис Джонсон – відстоював ідею будівництва мосту.

Мер Лондона, згідно з його офіційною відповіддю, не готовий підписати гарантію на щорічні витрати на технічне обслуговування, йдеться в заяві компанії, опублікованій у понеділок. Без цієї гарантії проект не може йти далі.

Втім Маргарет Ходж, член Лейбористської партії Хана, зазначила, що «рішення стосовно моста-саду обумовлено виборчими амбіціями, а не співвідношенням ціни і якості». Вона додала, що з нинішнім тиском на державні витрати «меру буде важко виправдати подальші державні інвестиції в міст-сад».

Слід зазначити, що ще рік тому Садік Хан був не проти будівництва моста, заявляючи, що відмова від проекту буде коштувати дорожче, ніж його завершення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло