Турчинов: Україна не постачає ракетних двигунів до Північної Кореї

Турчинов: Україна не постачає ракетних двигунів до Північної Кореї

Інформацію про постачання “Південмашем” ракетних технологій північнокорейським військовим секретар РНБО називає провокацією

Турчинов: Україна не постачає ракетних двигунів до Північної Кореї
Фото УНІАН

Секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов заявив, що Україна дотримується всіх взятих на себе міжнародних зобов'язань, тому наші підприємства оборонного і авіакосмічного комплексу не постачають зброю і військові технології в Північну Корею. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

За словами Турчинова, деякі іноземні ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про передачу «Південмаш» ракетних технологій Північній Кореї.
«Ця інформація не має під собою ніяких підстав, є провокаційною за змістом, і, швидше за все, спровокована російськими спецслужбами для прикриття власних злочинів» – сказав секретар РНБО.

Турчинов зазначив, що Україна вважає правлячий режим Північної Кореї «тоталітарним, небезпечним і непередбачуваним, і підтримує всі санкції проти цієї країни».

За словами Турчинова, в РНБО не виключають причетність Росії до розповсюдження вказаної неправдивої інформації.

“Україна не постачала ракетні двигуни та будь-які ракетні технології до Північної Кореї. Вважаємо, що ця антиукраїнська кампанія спровокована російськими спецслужбами для прикриття своєї участі в північнокорейських ядерних та ракетних програмах» – резюмував Секретар РНБО України.

Варто зазначити, що інформацію про нібито причетність України до постачань ракетних двигунів Північній Кореї публікувало видання The New York Times з посиланням на доповідь Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті