Тоні Блер був готовий покращити імідж ОАЕ за $35 млн

Тоні Блер був готовий покращити імідж ОАЕ за $35 млн

Блер обіцяв створити для ОАЕ свій бренд та репутацію, а також встановити потужні впливові зв’язки

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер запросив у уряду Об’єднаних Арабських Еміратів $35 млн за послуги його консалтингової компанії для покращення іміджу крани. Про це повідомляє The Telegraph.

Така пропозиція коштувала б ОАЕ $7 млн на рік та мала тривати 5 років.

Консалтингова компанія Блера запросила «професійні збори у сумі $6 210 000 на рік та додаткові $688 000 на покриття щорічних витрат компанії.

Документ датувався 8 вересня 2014 року.

За $6 млн команда Блера обіцяла створити повноцінну команду в Абу-Дабі та підтримку «старшого персоналу» Блера в Лондоні. До пунктів витрат входив і «час Блера»: «Блер виділить дні, для того щоб працювати з вами в Абу-Дабі». Також в документі зазначається, що Блер мав відвідувати ОАЕ не рідше одного разу на місяць.

В листі з пропозицію, Блер пояснює, що його консультації «зможуть допомогти створити мережу зв’язків, які будуть капіталізуватись». «Є велика можливість побудувати свій бренд та репутацію, а також створити потужні зв’язки впливу.

Блер може похизуватись широкою мережею, яка працює в приблизно 25 країнах. Крім цього, з того часу як Блер покинув Даунінг-стріт, він спромігся заробити статки у 70 млн фунтів стерлінгів, хоча сам він стверджує, що має не більше 10 млн фунів стерлінгів.

Через місяць після того як Блер пішов з посади, він вилетів  до ОАЕ  для перемовин в якості неоплачуваного представника Квартету Близького Сходу.

В липні 2007 він зустрівся із міністром закордонних справ ОАЕ.

Як повідомляє The Telegraph, ОАЕ уже оплачує послуги команди радників Блера в Монголії, Сербії, Колумбії та В’єтнамі. Гроші на фінансування цих команд, імовірно, є додатковими $688 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло