«Київтранспарксервіс» опублікував ціни на стоянку в різних районах Києва

«Київтранспарксервіс» опублікував ціни на стоянку в різних районах Києва

Найдешевші талони на парковку у третій зоні Києва

«Київтранспарксервіс» опублікував ціни на стоянку в різних районах Києва
Фото: pixabay.com

Наразі київські автомобілісти можуть оплатити стоянку тільки за безготівковим розрахунком, через те, що не працюють паркувальники, повідомляє «Київтранспарксервіс».

Крім оплати через СМС і мобільний додаток для водіїв ввели талони денні, щотижневі та місячні. Їх вартість залежить від зони стоянки. Година коштує від 5 до 10 грн.

Один день стоянки в третій зоні коштує 20 грн. У другій – 28 грн. У першій – 40 грн. Денний талон діє з восьмої ранку до десятої вечора. Вартість місячних талонів також залежить від зони. Перша – 315 грн. Друга – 430 грн. Третя – 640 грн.

Перша територіальна зона: пл. Європейська, вул. Трьохсвятительська, вул. Михайлівська, вул. Велика Житомирська, вул. Володимирська, вул. Льва Толстого, вул. Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, вул. Саксаганського, вул. Еспланадна, вул. Басейна, вул. Шовковична, вул. Грушевського.

Друга територіальна зона: вул. Набережно-Хрещатицька, вул. Ярославська, пров. Ярославський, вул. Нижній Вал, вул. Глибочицька, вул. Артема, вул. Мельникова, вул. Олени Теліги, вул. Довженка, вул. Індустріальна, бул. Чоколівський, пр. Червонозоряний, пл. Московська, бул. Дружби народів, Набережне шосе, вул. Набережно-Хрещатицька.

Третя територіальна зона: всі інші вулиці столиці до меж Києва. 

Талони на парковку можна купити «Київтранспарксервіс» або в кіосках Союздруку.

Нагадаємо, серед столичних водіїв зріс попит на мобільні додатки для оплати паркування. За перші два дні впровадження безготівкової оплати, що діє у столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за паркування транспортних засобів через паркомати та мобільні додатки, становить 17 595 грн. Із них 12 517 грн – грошові надходження від «мобільного паркування

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло