МАУ винен «Борисполю» 80 млн грн

МАУ винен «Борисполю» 80 млн грн

Керівництво аеропорту вимагає гроші у судовому порядку

МАУ винен 	«Борисполю» 80 млн грн
Фото УНІАН

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заборгувала міжнародному аеропорту Бориспіль 80 млн грн. Про це розповів перший заступник генерального директора міжнародного аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне в інтерв'ю Укрінформу.

«У 2014 році я приймав підприємство, коли основною задачею була поставлена політика протистояння з базовим перевізником. Свій вклад у «зміцнення» цієї політики зробив кожен з колишніх директорів, що часто приходили на зміну один одному. В результаті загальна спірна сума МАУ становила близько 300 млн грн.» – розповів Дихне.

Як він підкреслив, у кінці 2015 року авіакомпанія виплатила «Борисполю» 220 млн грн, оскільки аеропорту вдалося «порозумітися з керівництвом МАУ» у рамках досудового врегулювання.

«Домовитися по інших засобах не в судовій площині нам не вдалося. Ці гроші в різній пропорції знаходяться або в судах, або чекають судового регулювання» – додав Дихне.

МАУ винен “Борисполю” 80 млн грн
Євгеній Дихне
Фото УНІАН

Як вже повідомляв Mind, спірні кошти у розмірі 400 млн грн також є між МАУ та державним бюджетом України.

“Що стосується 400 млн грн, озвучених паном міністром (Володимиром Омеляном, міністром інфраструктури – ред.), я не знаю, яким чином він порахував ці цифри, боргу такого немає. Я можу припустити, що мова йде про спірну суму, і тут, напевно, не вистачить і години, щоб перерахувати кількість судових позовів щодо збору в спецфонд, який з певного моменту, на глибоке переконання МАУ, підкріплений не тільки думками незалежних юридичних експертиз, але й судовими рішеннями, перестав бути законним, і МАУ припинила його оплачувати”, – заявляв президент МАУ Юрій Мірошников.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті