ДФС обшукує лікеро-горілчані заводи в 15 областях України

ДФС обшукує лікеро-горілчані заводи в 15 областях України

Нелегальний алкоголь шукають понад 300 правоохоронців

ДФС обшукує лікеро-горілчані заводи в 15 областях України
Фото Facebook Сергій Білан

Понад 300 співробітників податкової міліції проводять обшуки на заводах-виробниках алкоголю в 15 областях, повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook.

«Йдемо по ланцюгу виявлення порушень при виготовленні спирту, потім при виробництві лікеро-горілчаних виробів, й нарешті при його реалізації населенню.» – написав він.

Білан також зазначив, що обшуки проводяться за результатами аналізу криміногенної ситуації в сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і з метою перевірки наявної інформації про невраховане виготовлення даної продукції на легальних заводах.

ДФС обшукує лікеро-горілчані заводи в 15 областях України
Фото Facebook Сергій Білан

Про це свідчать і численні факти вилучення працівниками податкової міліції з незаконного обігу горілки з етикетками і під марками відомих українських виробників.
«Таким чином, обшуки на лікеро-горілчаних заводах є усуненням причин, а не наслідків незаконного обігу алкогольних напоїв» – заявив перший заступник голови ДФС.

Заходи проводяться на підставі відповідних постанов суду в рамках розслідування кримінальної провадження у ч. 2 ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» Кримінального кодексу України.

Обшуки проводяться в Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

ДФС обшукує лікеро-горілчані заводи в 15 областях України
Фото Facebook Сергій Білан

Нагадаємо, 25 липня Державна фіскальна служба оприлюднила результати перевірок 41 спиртзаводу держпідприємства «Укрспирт».
Працівниками податкової міліції вилучено та залишено на відповідальне зберігання 97,903 декалітрів спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 млн грн.

Незаконне виготовлення спирту на потужностях легальних спиртових заводів здійснювалося з неврахованої сировини, що закуповується у населення (пшениця, кукурудза) або у цукрових заводів (меляса бурякова) за готівкові кошти.
При цьому здійснювалося документальне оформлення операцій із закупівлі сировини за значно завищеними цінами у фіктивних або пов'язаних з керівниками спиртозаводів суб'єктів господарювання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло