Баффету можуть завадити придбати Oncore за $18 млрд

Баффету можуть завадити придбати Oncore за $18 млрд

Активісти-інвестори отримали право накласти на угоду вето

Угода Воррена Баффета щодо придбання компанії Oncor за $18 млрд може зірватись після того, як інвестори-активісти з Eliott Management викупили чергову долю боргу компанії, що дозволить їм заблокувати угоду. Про це повідомляє Financial Times.

 Elliott, найбільший кредитор збанкрутілої Energy Future Holdings, «дочкою» якої є Oncor, придбав частину боргу у $60 млн і як повідомляє видання, не упустить можливість скористатись правом накласти вето на угоду.

Якщо активісти-інвестори все ж заблокують угоду, фонд зможе вимагати або змін її умови, або її скасування. Для Баффета це може стати другим активом, який йому не вдалось придбати. Раніше гуру інвестицій разом з компаніє 3G Capital намагався придбати концерн Unilever за $143 млрд. Тоді його пропозицію відхилили.

За умови, якщо Berkshire відійде від угоди або угоду буде заблоковано, це вірогідно стане останньою  із серії невдалих спроб продати Oncor, яка є «перлиною» збанкрутілої групи.

NextEra Energy також робила спроби купити Oncor за $18,4 млрд в 2016, але пізніше угоду заблокували регулятори Техаса. Вони виступали проти плану, який би повністю об’єднав дві компанії.

Як повідомляється, техаські регулятори хочуть «переконати» Oncor відмовитись від свого нового покупця, що дозволить компанії захистити енергопостачання штату у випадку банкрутства будь-якої нової материнської компанії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло