Центр радіочастот оголосив тендер на послугу перенесення номерів через систему ProZorro

Центр радіочастот оголосив тендер на послугу перенесення номерів через систему ProZorro

Тендерний комітет УДЦР максимально спростив процедуру проведення конкурсу

Центр радіочастот оголосив тендер на послугу перенесення номерів через систему ProZorro
Фото: pixabay.com

У четвер, 17 серпня, Український державний центр радіочастот (УДЦР) оголосив про проведення відкритих торгів із закупівлі послуги перенесення номерів при зміні оператора (MNP) через систему ProZorro.

Про це повідомляє прес-служба УГКЦ, передає БізнесЦензор.

«Тендерна документація по MNP вже завантажена в систему ProZorro, і всі потенційні учасники майбутніх торгів можуть ознайомитися з технічним завданням та іншими вимогами тендеру. Сподіваємося, що цей тендер в ProZorro буде успішним і результативним», – заявив голова тендерного комітету та виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

За словами Гулько, тендерний комітет УДЦР максимально спростив процедуру проведення конкурсу, допрацював тендерну документацію з метою мінімізації дискусійних питань, які по-різному сприймалися учасниками попередніх торгів.

При цьому Гулько акцентував увагу на тому, що на відміну від документації попередніх торгів у новому конкурсі визначено єдину суму тендера, яка не може перевищувати 40 млн грн.

В УГКЦ вказують, що незмінним залишається вимога, що учасник торгів повинен мати успішний досвід створення автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів» в іншій країні.

Прийом тендерних пропозицій триватиме до 21:00 17 вересня, а сам конкурс призначений на 23 жовтня.

Раніше в УДЦР очікували, що послуга MNP буде запущена в тестовому режимі вже в квітні 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті