Аеропорт «Миколаїв» може прийняти перші рейси вже цього року

Аеропорт «Миколаїв» може прийняти перші рейси вже цього року

Була прийнята програма відновлення миколаївського аеропорту

У міжнародному аеропорту «Миколаїв» закінчується ремонт. До кінця року він може прийняти перші рейси після тривалої паузи в роботі.

Про це повідомляє DELO.ua.

«Вважаю, що в цьому році у нас вже будуть рейси», – сказав Олексій Савченко, голова Миколаївської ОДА.

За словами Савченко, була прийнята програма відновлення миколаївського аеропорту. Причиною цього стали складності, які місцевий бізнес відчуває через віддаленість міста від таких великих міст, як Харків, Київ чи Львів. Губернатор розповів, що багато гостей міста висловлюють невдоволення, що доводиться летіти до Одеси або Херсон, а після цього переїжджати до Миколаєва. «Це, я вважаю, інвестиційні ворота в Миколаївську область», – резюмував Олексій Савченко.

Відновлення аеропорту йде досить активно. Зокрема, мова йде про ремонт ЗПС, оновленні світлосигнального обладнання та капітального ремонту будівлі аеровокзалу.

На початку серпня в Миколаєві відбулося виїзне засідання асоціації «Аеропорти України». Після цього повідомлялося, що в «МА» Миколаїв «» вже на 90% завершена нова асфальтобетонна смуга, яка може приймати літаки більш важкого класу, ніж в сусідньому Херсоні. «Миколаїв» вже оголосив тендер на встановлення світлосигнальної системи високої інтенсивності АВИ, що дозволить приймати літаки в складних метеоумовах.

Наразі аеропорт Миколаїв не обслуговує регулярні польоти. Останній регулярний рейс сюди зробила авіакомпанія «Ютейр Україна» з Москви навесні 2013 року. У 2016 році аеропорт був відключений від енергопостачання за борги.

31 травня 2017 р Державіаслужба України видала аеропорту Миколаїв свідоцтво про реєстрацію.

У лютому поточного року голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заявляв, що в разі, якщо в 2017 році не вдасться відновити миколаївський аеропорт, то про його існування можна буде забути.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло