Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
МАУ збирається здійснювати далекомагістральні рейси в Індію і Канаду наступного року

МАУ збирається здійснювати далекомагістральні рейси в Індію і Канаду наступного року

Зазначені призначення повинні діяти з 1 вересня 2017 року безстроково

МАУ збирається здійснювати далекомагістральні рейси в Індію і Канаду наступного року
Фото УНІАН

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» має намір запустити далекомагістральні рейси в Індію і Канаду у літній навігації 2018 року. Польоти в Делі і Торонто планується виконувати чотири і три рази в тиждень відповідно.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає Інтерфакс.

Комісія Державної авіаційної служби України з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній 28 серпня розгляне питання видачі призначень МАУ на регулярні польоти в Торонто і Делі. Зазначені призначення, відповідно до поданих заявок МАУ, повинні діяти з 1 вересня 2017 року безстроково.

У липні 2017 року голова наглядової ради МАУ Арон Майберг повідомляв, що компанія має намір в 2018 році розширити свою мережу далекомагістральних польотів.

До цього президент компанії Юрій Мірошников повідомляв, що МАУ, яка планувала запустити рейси в Канаду у 2019 році, розглядає можливість зрушити ці терміни і запустити його на рік раніше – в 2018 році.

Нагадаємо, що з 1 жовтня МАУ почне стягувати плату за роздруківку посадкових талонів у аеропорту на стійці реєстрації з пасажирів економ-класу внутрішніх і міжнародних рейсів середньої дальності.

Уникнути сплати збору зможуть пасажири, які пройшли онлайн-реєстрацію і зберегли на мобільному пристрої або роздрукували виданий системою посадковий талон.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті