Індонезія купить у Росії 11 винищувачів за $1,14 млрд

Індонезія купить у Росії 11 винищувачів за $1,14 млрд

Крім готівки, країна планує розраховуватись пальмовою олією, кавою та чаєм

Індонезія купить у Росії 11 винищувачів за $1,14 млрд
фото Wikipedia

Індонезія купить 11 російських винищувачів СУ-35 вартістю у $1,14 млрд в обмін на готівку та індонезійські товари. Про це повідомляє Reuters.

Країна південно-східної Азії зобов’язується поставити товарів на суму до $570 млн на додачу до готівки для оплати винищувачів, які, як очікуються, прибуватимуть до країни поетапно протягом двох років.

Як повідомляє видання, експорт може включати пальмову олію, чай та каву, але деталі щодо типів та об’ємів товарів «ще обговорюються»

Очікується, що угода між індонезійської торговою компанією PT Perdangangan Indonesia та російським державним конгломератом «Ростєх» буде завершена найближчим часом.

Наразі Росія зіштовхнулась із новим раундом санкцій введених Сполученими Штатами.

Між тим, найбільша економіка південно-східного регіону Азії намагається просувати свої пальмові продукти та фоні загрози скорочення попиту в країнах ЄС. Також Індонезія намагається модернізувати свої застарілі ВПС після ряду військових авіаційних нещасних випадків.

Індонезія, яка у 2016 році мала проціфит торгівлі із Росією у розмір $411 млн має намір розширити двостороннє співробітництво у сфері туризму, освіти, енергетики. Технологій та авіації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті