Поки американці дивились на затемнення, їх економіка втратила $700 млн

Поки американці дивились на затемнення, їх економіка втратила $700 млн

Такі підрахунки оприлюднили аналітики компаній Challenger та Gray&Christmas

Поки американці дивились на затемнення, їх економіка втратила $700 млн
Фото NASA/Connie Moore

«Велике американське сонячне затемнення» відволікло від роботи десятки тисяч американських працівників, що могло спричинити збитків компаніям та економіці США на $695 млн. Про це повідомляє Reuters.

Свої підрахунки оприлюднили компанії Challenger, Gray & Christmas.

В середньому перегляд надзвичайного явища зайняв близько 20 хв. Крім того, штати, де затемнення було видно краще, отримали додаткові прибутки у мільйони доларів від туристів, які приїхали туди спеціально.

Також зазначається, що 20 хвилин – це дуже орієнтовний час. Багатьом треба було ще більше часу для налаштування телескопів або спеціальних окулярів для перегляду.

Видання Forbes має іншу точку зору – не могли втрати скласти ні $695 млн, ні тим більше $700 млн. По-перше, аналітики враховували лише 20 хвилин перегляду і не внесли додатковий час на обговорення, по-друге, за підрахунками Challenger, Gray & Christmas , працівники американських компаній працюють не піднімаючи голови, з першої по останню хвилину робочого дня з єдиним винятком у вигляді сонячного затемнення. Повідомляється, що не менше часу співробітники проводять за переглядом соцмереж.  

Нагадаємо, 21 серпня Місяць повністю закрив Сонце. Таке унікальне астрономічне явище можна було спостерігати тільки на території Сполучених Штатів. Решта жителів планети могли побачити затемнення в онлайн-трансляції NASA.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті