Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
В КНДР показали, як виглядав би ракетний удар по острову Гуам

В КНДР показали, як виглядав би ракетний удар по острову Гуам

Північнокорейська влада очікує, що американці житимуть у постійному страху

В КНДР показали, як виглядав би ракетний удар по острову Гуам
Фото pixabay.com

Пропагандистський веб-сайт Північної Кореї обнародував відео, яке демонструє змодельований ракетний удар по острову Гуам та заявив, що час не на стороні Вашингтона. Про це повідомляє YonhapNews.

На відео був зображений імовірний запуск балістичних ракет середньої дальності «Хвасон-12» в сторону Гуаму. В майже 4-хвилиннму відео командуючий стратегічними силами Північної Кореї показав фото останнього плану щодо запуску ракет.

«Американці мають жити, постійно оглядаючись та прислуховуючись, вони будуть думати дні і ночі, гадаючи коли буде запущено ракети, – говориться у відеоролику, – Вони будуть тремтіти».

«Ми хочемо, щоб директивні органи США серйозно задумались щодо очевидного результату війни»,  – така фраза була написана біля фото міністра оборони Сполучених Штатів Джеймса Меттіса. «Час не на стороні США».

Нагадаємо, минулого тижня лідер КНДР відклав запуск 4 ракет в сторону дислокації американський військових баз на острові Гуам,але після початку спільних навчань Вашингтона та Сеула знов пригрозив «нещадним ударом».    

Днями США ввели нові санкції проти КНДР,дія яких орієнтована на китайські та російські фірми та окремих осіб, які підтримують ядерну програму озброєння Пхеньяну. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті