Wal-Mart з Google кидають виклик Amazon

Wal-Mart з Google кидають виклик Amazon

Wal-Mart запустить сервіс голосової покупки своїх товарів

Wal-Mart з Google кидають виклик Amazon
Фото Walmart/flickr

Компанія Wal-Mart об’єднається з Google, щоб зайняти своє місце на ринку покупок за допомогою голосу, на якому домінуючу позицію утримує Amazon.com. Про це повідомляє Reuters.

Компанія Google пропонуватиме сотні тисяч товарів Wal-Mart через свою голосову платформу Google Assistant. Як повідомляє голова е-коммерції Wal-Mart Марк Лоре, товари таким чином можна буде купувати з кінця вересня. Крім того Лоре обіцяє надати більш широкий вибір товарів, ніж будь-який роздрібний продавець на цій платформі.

Amazon, чий голосовий помічник Alexa дозволяє робити покупки, має левову долю в індустрії голосової е-коммерції в США. Пристрій компанії Echo займав 72,2% ринку в 2016, в той час як його суперник Google Home –  всього 22%.

Wal-Mart розпочав активно себе позиціонувати на цьому ринку, пропонуючи знижки клієнтам, які замовляють товар онлайн, а забирають його в магазині. Крім цього, компанія пропонує безкоштовну дводенну доставку за умови придбання товарів на більше ніж 35%.

Наступного року, Wal-Mart планує збільшити об’єм голосових покупок, для цього буде задіяно близько 4,7 тис магазинів в США.

Але в той же час як Amazon, так і «розумні» динаміки Google користуються популярність, більшість людей в основному використовують її для таких цілей, як телефонні розмови та прослуховування музики.

Як повідомлялось, Україна в 2013 входила до трійки країн з найбільш швидкозростаючими ринками е-коммерції в Європі. У 2015 році його оборот зріс на 32% – до 25 млрд грн., в 2016 – на 52% до 38,5 млрд грн. За прогнозами, у 2017 обсяг електронної комерції збільшиться ще на 30-40%- до 50 млрд 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло