Український маркетплейс DMarket продав токенів на $10,9 млн

Український маркетплейс DMarket продав токенів на $10,9 млн

На пресейл DMarket зміг залучити $2,5 млн інвестицій

Велика частина токенів DMarket ($ 9 млн) була продана за етеріум (ETH). Решта транзакцій були здійснені в біткойнах або через платформу skins.cash.

Про це повідомляє Inventure.

Ще на пресейл DMarket зміг залучити $2,5 млн інвестицій. Основним інвестором стартапу став Pantera Capital, який вважається одним з впливових інвестфондів з блокчейн-спеціалізацією і найбільшим власником біткойнів серед венчурних фондів.

«Фактично ми провели тестовий короткий продаж токенов, щоб упевнитися у затребуваності продукту. Розраховували на $1 млн, а в підсумку залучили $ 10,9 млн. Основна фаза продажів DMarket токенів пройде у листопаді поточного року, і ми очікуємо ще більший ажіотаж, маючи alpha-версію продукту, а також пул контрактів з відомими видавцями і розробниками ігор», – зазначив Володимир Панченко, засновник і CEO DMarket.

Найближчий розпродаж токенів DMarket призначений на листопад 2017 року. Однак, вартість токенів зросте на 25% (750 DMarket-токенів за 1 ETH). Після завершення другого раунду команда не збирається проводити додаткову емісію токенів.

За словами прес-секретаря DMarket Аріни Комарницької, проект вже зараз можна сміливо назвати одним з найбільш успішних в СНД зі зборів. І це при тому, що пройшла лише перша фаза.

DMarket є першим глобальним маркетплейсом для торгівлі внутрішньоігровим контентом. Його засновниками є член ради директорів українського кіберспортивного клубу Na'Vi Олександр Кохановський і засновник платформи з торгівлі віртуальними предметами skins.cash Володимир Панченко.

Обидва творці впевнені, що після запуску DMarket токени стануть основною валютою нової ігрової економіки: геймери будуть використовувати їх для продажу, купівлі, обміну, вироблених на новому маркетплейсі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло