В Group DF Фірташа прокоментували звинувачення ГПУ в махінаціях зі страхуванням

В Group DF Фірташа прокоментували звинувачення ГПУ в махінаціях зі страхуванням

Дії Генпрокуратури називають спробою тиску на компанію та її акціонерів

В Group DF Фірташа прокоментували звинувачення ГПУ в махінаціях зі страхуванням
Фото УНІАН

22 серпня Генпрокуратура заявила про викриття схеми розкрадання коштів і ухилення від сплати податків підприємствами Group DF Дмитра Фірташа, а також провела обшуки в офісах декількох страхових компаній.

В Group DF назвали цю інформацію такою, що не відповідає дійсності, повідомляє delo.ua

«За характером діяльності підприємства Group DF належать до групи об'єктів з підвищеним рівнем небезпеки і відповідно до Закону «Про страхування» зобов'язані страхувати ризики господарської діяльності. Тому виконуючи вимоги законодавства, підприємства Групи на ринкових умовах працюють з низкою страхових компаній», – йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Подібні звинувачення Генпрокуратури в Group DF називають черговою спробою чинити тиск на Групу та її акціонера – Дмитра Фірташа.

«Такі безвідповідальні заяви з боку Генеральної прокуратури вводять в оману громадськість і завдають шкоди діловій репутації Group DF. Тому ми маємо намір усіма законними методами захищати інтереси Групи і готові звертатися в судові і правозахисні інституції для відновлення справедливості», – йдеться в повідомленні компанії.

Group DF об'єднує ряд активів в титановій, хімічної, аграрної промисловості, а також в медіабізнесі.

Нагадаємо, у ГПУ заявляли що протягом 2015-2017 років членами Group DF здійснювалося розкрадання коштів шляхом страхування підконтрольними страховими компаніями фіктивних кредитних договорів та договорів купівлі-продажу цінних паперів інших підконтрольних фіктивних підприємств і підставних фізичних осіб.

“Такі кредити не планувалися до повернення, про що заздалегідь було відомо членам злочинного угруповання. Після прогнозованого неповернення цих кредитів, страхові компанії здійснювали повне відшкодування таких фіктивних ризиків фінансовій компанії, з подальшим виведенням готівки через банківські установи”, – повідомляли в Генпрокуратурі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло