Японія розширює санкції проти Північної Кореї

Японія розширює санкції проти Північної Кореї

До санкційного списку потрапили 6 іноземних компаній та дві особи,які продовжують вести справи з КНДР

Японія розширює санкції проти Північної Кореї
Фото pixabay.com

Японія накладає односторонні санкції на вісім іноземних компаній та осіб за їх імовірні відносини із Північною Кореєю. Про це повідомляє CNN.

Ці санкції та санкції, які ввів Радбез ООН на початку цього місяця, є одніми з останніх міжнародних зусиль щодо ізоляції країни, яка несе ядерну загрозу не лише цілому регіону, а й цілому світу.

Як заявив в п’ятницю головний секретар уряду Японії Йошихід Суга, «вкрай важливо підтримувати тиск на Північну Корею разом з США, Південною Кореєю та іншими країнами» та закликав КНДР припинити свою ядерну програму.

Нові японські санкції націлені на шість компаній – чотири з Китаю та дві з Намібії, а також під дію санкцій потрапило двоє осіб – китаєць та особа, національність якої невідома.

На разі під санкції Токіо потрапило 72 організації та 81 людина.

Це «другорядні санкції», які карають тих,хто продовжує вести справи з Північною Кореєю та діють аналогічно до санкцій США стосовно російських та китайських організацій, список яких було поповнено у середу.

США сподіваються мобілізувати глобальну коаліцію для ізоляції КНДР в рамах своєї кампанії «мирного тиску». Надія залишається на те, що дипломатичний та фінансовий тиск на КНДР приведе країну за стіл переговорів.

Деякі експерти вважають, що другорядні санкції необхідні для того щоб дійсно ізолювати Північну Корею та завадити її можливості отримувати прибуток.

Прибутки використовуються на розвиток ядерної програми. Як повідомлялось, в середу місцеві ЗМІ випустили пропагандистський ролик із новими загрозами США та змодельованим ракетним ударом по Гуаму.

Раніше лідер КНДР Ким Чен Ин погрожував США «нещадним ударом» у відповідь на початок спільних військових навчань Сполучених Штатів із Південною Кореєю. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло