Агентство Moody's змінило рейтинг України зі «стабільного» до «позитивного»

Агентство Moody's змінило рейтинг України зі «стабільного» до «позитивного»

На підвищення рейтингу вплинули структурні реформи в Україні

Агентство Moody's змінило рейтинг України зі «стабільного» до «позитивного»
Фото: pixabay.com

Рейтингове агентство Moody's Investors Service змінило прогноз України зі «стабільного» на «позитивний» і підвищило рейтинг уряду в українській та іноземній валюті на одну позначку – з Caa3 до Caa2.

Про це передають Крим.Реаліі з посиланням на агенство.

Відзначається, що головними факторами підвищення рейтингу стали загальний вплив структурних реформ в Україні, які можуть допомогти уряду впоратися з борговим навантаженням, а також поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках.

В агентстві відзначають, що позитивний прогноз, відображає імпульс реформ – якщо він збережеться, це може привести до подальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України.

«Такий імпульс реформ також підтримає оновлення доступу України до світових ринків капіталу, полегшить шлях до рефінансування значних виплат за зовнішнім боргом, які настануть, починаючи з 2019 року», – йдеться в повідомленні агентства.

Зростання рейтингу обмежене лише однією сходинкою через вантаж виплат зовнішніх боргів, який настане через кілька років і вимагатиме значного фінансування в іноземній валюті, повідомило агентство Moody's.

Інші два провідних рейтингових агентства світу – Fitch і Standard & Poor's – поки зберігають оголошену навесні цього року рейтингову оцінку України на рівні B-, зі «стабільним» прогнозом.

Нагадаємо, Moody's вперше за 28 років знизило рейтинг Китаю і вперше за два роки підвищило рейтинг Греції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло