У першому півріччі скоротилося промвиробництво в Донецькій області
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У першому півріччі скоротилося промвиробництво в Донецькій області

Найбільший спад спостерігається у виробництві, постачанні та розподілі електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря

У першому півріччі скоротилося промвиробництво в Донецькій області
Фото: pixabay.com

За перше півріччя поточного року обсяг промислової продукції Донецької області (без урахування частини зони проведення антитерористичної операції) порівняно з попереднім роком зменшився на 12,9%.

Про це пише Finbalance.

На динаміку виробництва продовжували впливати наслідки блокади вантажних перевезень на лінії розмежування. Хоча в липні порівняно з попереднім місяцем, тобто червнем 2017 року, загальний обсяг виробленої продукції зріс на 0,5%, порівняно з липнем 2016 року він зменшився на 19,3%. При цьому динаміка виробництва продукції базових галузей промисловості регіону була суперечливою.

У липні 2017 року порівняно з липнем попереднього року спад склав: у виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – 12,8%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – 19,0%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – 20,9%, металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів – 25,9%, виробництві, постачанні та розподілі електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 39,6%.

Видобуток рядового вугілля в січні–липні 2017 року склав 6,4 млн. т, що менше, ніж в аналогічному періоді 2016 року, на 2,0 млн. т, або на 23,7%. Обсяг кам’яного вугілля, що включає відвантажене рядове вугілля і продукти збагачення, в січні–липні 2017 року склав 5,0 млн. т, що на 25,1% менше, ніж у січні–липні попереднього року.

Виробництво електроенергії в січні–липні 2017 року склало 8,3 млрд. кВт·год, що порівняно з січнем–липнем 2016 року менше на 37,6%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло