Ракета КНДР пролетіла вранці над Японією

Ракета КНДР пролетіла вранці над Японією

Цей запуск вважають «безпрецедентно серйозною загрозою»

Ракета КНДР пролетіла вранці над Японією
Фото Shutterstock

КНДР рано вранці у вівторок запустила ракету над Японією. Громадян на півночі крани попросили заховатись в укриття. Про це повідомляє BBC.

У вівторок Північна Корея вчергове запустила ракету, яка цього разу пролетіла над японським островом Хоккайдо, а потім впала в море. Японська преса повідомляє, що перед падінням ракета розпалась на три частини. Відомо, що ракета пролетіла 2,7 км на висоті 550 км, нижче ніж попередні. Експерти говорять, що снаряд був схожий на «Хвасон-12».

Японія не зробила жодних спроб збити цю ракету, але попередила жителів про необхідність сховатись в укриття.

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що уряд застосовує сіх можливих заходів, щоб захистити населення,  а головний секретар кабінету міністрів країни Йосіхіде Суга назвав цей запуск «безпрецедентно серйозною загрозою».

На прохання Японії невдовзі на екстрене засідання збереться Рада безпеки ООН.

Російська служба ВВС повідомляє, що заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що якщо на цьому засіданні будуть запропоновані нові санкції проти КНДР «це не вирішить проблему».

«Уже всім очевидно, що ресурс санкційного тиску на КНДР вичерпано. В Радбезі ООН більше неможливо приймати резолюції, які б не мали чіткої вказівки, що військового вирішення проблеми бути не може, лише політичне».

Як повідомлялось в суботу, КНДР запустила одразу три ракети малої дальності в Японське море. США розцінюють цей запуск як провокацію.

Нагадаємо, сьогодні розпочинаються спільні японсько-американські навчання із розгортання протиракетних систем на американських базах в Японії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті