VW та Fiat Chrysler можуть разом випускати позашляховики

VW та Fiat Chrysler можуть разом випускати позашляховики

Імовірно це будуть нові версії Volkswagen Caddy та Volkswagen Amarok

VW та Fiat Chrysler можуть разом випускати позашляховики
фото з pixabay.com

Автоконцерни Volkswagen та Fiat Chrysler Automobiles ведуть переговори щодо об’єднання зусиль та майбутнього співробітництва у випуску позашляховиків. Про це повідомляє TheCarConnection.

Усім добре відомо, що генеральний директор Fiat Chrysler, Серхіо Маркіонне, має бажання об’єднатись -, або, можливо навіть, продати один із своїх найкращих брендів FCA.

Усі також знають, що бренд VW бореться за ринок у США, не тільки через сумнозвісний «Дизельгейт», а і тому, що компанія пропонує дуже мало позашляховиків, які так популярні серед американців.

Ще раніше цього року ходили розмови про їх імовірне об’єднання. Інсайдери мають думку, що автовиробники можуть об’єднатись найближчим часом для випуску нового спільного позашляховика.

Джерела повідомили, що зараз компанії ведуть переговори, але подробиць немає, оскільки обговорення знаходиться на ранньому етапі.

Таке партнерство принесло б більше вигоди для Volkswagen, не зважаючи на те, чи воно обмежуватиметься спільним виробництвом кількох автомобілів, чи буде чимось більш тривалим.

Станом на 31 липня VW продав 188 329 авто в США, що набагато менше ніж у інших автовиробників масового ринку. FCA продав, для прикладу, 1 206 969 одиниць. Лінійка Volkswagen значною мірою залежить від автомобілів, які не дуже користуються попитом, що пов’язано в свою чергу із значним падінням ціни на нафту у 2014 році. Автовиробнику потрібні вантажівки, для того щоб дійсно стати конкурентоздатним в США. FCA, з іншої сторони, концентрується на позашляховиках та пікапах. Крім цього, автовиробник має чітке розуміння чого хочуть американці.

Значення угоди для FCA важче оцінити, скоріше всього, розробка спільного автомобілю зможе збільшити долю ринку FCA в Європі, де на даний момент беззаперечним лідером є Volkswagen.   

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло