Гройсман: Кабмін доводить МВФ відсутність причин для підвищення цін на газ

Гройсман: Кабмін доводить МВФ відсутність причин для підвищення цін на газ

Кабінет міністрів підготував два нові варіанти зміни постанови, один з яких дозволить уникнути підвищення ціни газу для населення і теплокомуненерго

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет міністрів веде дискусію з Міжнародним валютним фондом (МВФ), в ході якої доводить відсутність підстав для підвищення ціни на природний газ для населення.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Ми зараз в дискусії, ми доводимо, що об'єктивних підстав немає. Я думаю, що ми зможемо довести свою правоту», – сказав Гройсман.

Гройсман підкреслив, що не бачить об'єктивних підстав для підвищення ціни на газ для населення.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів підготував два нові варіанти зміни постанови №187, один з яких дозволить уникнути підвищення ціни газу для населення і теплокомуненерго (ТКЕ) у новому опалювальному сезоні, а друге – знизити ціну майже на 17%. Однак вони поки що не узгоджені з МВФ.

Нагадаємо, згідно з постановою №187 ціна газу для населення може бути переглянута в разі підвищення ціни газу на рівні імпортного паритету більш ніж на 10% від діючої. Згідно з чинною редакцією постанови з жовтня ціна газу повинна підвищитися на 17,5%, оскільки ціна за паритетом виросла більш ніж на 10% (на 17,6%).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло