Переманили: 21-річний вундеркінд покидає Facebook і переходить в Google

Переманили: 21-річний вундеркінд покидає Facebook і переходить в Google

Сайман займатиметься в Google розробкою голосового сервісу Assistant

Переманили: 21-річний вундеркінд покидає Facebook і переходить в Google
фото Facebook Michael Sayman

Facebook Inc. взяла Майкла Саймана на стажування, коли йому було 17 років, і дала йому роботу інженера-розробника з повним робочим днем у 18 років. Тепер вундеркінд переходить у Google Alphabet Inc. Минулого тижня йому виповнився 21 рік. Про це пише Bloomberg.

У Facebook Сайман був одним із наймолодших розробників. Він займав посаду менеджера з продуктів, займався спеціальними продуктами для підлітків і допомагав компанії вивчати, як молоде покоління використовує свої мобільні пристрої.

У Google він працюватиме менеджером у розробці функцій Google Assistant – голосової служби, яка використовує гігантську базу даних пошукової системи.

«На мою думку, Assistant може зробити програмування більш зрозумілим для дітей і підлітків і стати мотиватором для вивчення інформатики», – прокоментував він.

Assistant є головним пріоритетом головного виконавчого директора Google Сундара Пічаї. Команда Google намагається впроваджувати сервіс у різні продукти і пристрої інших компаній. Головними конкурентами в галузі голосової служби виступають Apple зі своєю Siri та Amazon зі службою Alexa.

Розробкою мобільних сервісів Сайман почав займатися з 13 років. Facebook звернула увагу на Саймана в той момент, коли він став використовувати інструменти компанії для розробників у одному зі своїх iOS-додатків. У віці 17 років він потрапив на зустріч з главою Facebook Марком Цукербергом, потім став стажером, а в 18 років отримав повноцінну посаду в компанії.

Нагдаємо, Google звертає увагу на душевний стан та здоров’я своїх користувачів: новий сервіс компанії має на меті якомога раніше виявляти у людей симптоми депресії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло