Найбільші платники податків в I півріччі задекларували на 47% більше податку на прибуток

Найбільші платники податків в I півріччі задекларували на 47% більше податку на прибуток

За I півріччя 2017 року задекларовано податку на прибуток в сумі 32,4 млрд грн

Найбільші платники податків в I півріччі задекларували на 47% більше податку на прибуток
Фото Офіс великих платників ДФС

Великими платниками за перше півріччя 2017 року задекларовано податку на прибуток в сумі 32,4 млрд грн, що на 10,4 млрд грн, або на 47%, більше показників аналогічного періоду минулого року.

Про повідомляє Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби на своїй сторінці в Facebook.

Завершена кампанія декларування податку на прибуток за І півріччя 2017 року Підсумовуючи піврічне декларування податку...

Опубликовано Офіс великих платників ДФС 29 августа 2017 г.

«Підсумовуючи піврічне декларування податку на прибуток підприємств, слід зазначити, що обсяги доходів великих платників податків, які обслуговуються в Офісі великих платників податків ДФС, склали 2 288 млрд грн, що на 13% перевищує доходи за аналогічний період минулого року. Ця частка становить 70% обсягів доходів по Україні в цілому», – сказано в повідомленні.

Відзначається, що в цілому платники Офісу задекларували понад 85% нарахувань податку на прибуток від загальних нарахувань по країні.

Також в Офісі повідомили, що триває робота по скороченню збитків великими платниками. Зокрема, за результатами першого кварталу 2017 року 117 суб'єктів господарювання вийшли зі стану збитковості та задекларували 759 млн грн податку на прибуток до сплати.

За підсумками другого кварталу поточного року ще 106 платників задекларували позитивний об'єкт оподаткування і до уплатк нарахували 318,6 млн грн податку на прибуток.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло