Економіка США зростає неочікуваним темпами

Економіка США зростає неочікуваним темпами

ВВП Сполучених Штатів зріс на 3% за ІІ квартал 2017 року

Економіка США зростає неочікуваним темпами
Фото Shutterstock

Зростання економіки у ІІ кварталі 2017 перевершило прогнози експерті та набрало найбільших обертів за більш ніж два роки. Про це повідомляє Reuters.

ВВП США в квітні-червні зріс на 3% в річному обрахуванні, повідомило Міністерство торгівлі в середу. Попередній прогноз змальовував перспективу у 2,7% зростання. Темпам зростання посприяли стабільні споживчі витрати та сильні інвестиції в бізнес.

Зростання в останньому кварталі стало кращим з І кварталу 2015 року і прослідувало за 1,2% темпом в січні-березні.

Дані щодо роздрібної торгівлі та бізнес-видаткам вказують, що поки що економіка зберігає свою витривалість і на початку третього кварталу. На думку економістів навіть ураган «Харві», який обрушився на Техас не матиме значного впливу на економіку.

Оцінки зростання на ІІІ квартал зафіксувались на позначці у 3,4%. Згідно з іншими даними які з’явились у середу, приватні роботодавці збільшили число найманих працівників у серпні, додавши 237 000 робочих місць ( у липні їх кількість становила 201 000).

Нагадаємо, тропічний ураган «Харві», який спричинив масштабні повені у Техасі, припинив роботу принаймні трьох нафтопереробних заводів, серед яких і найбільший у США. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло