Ураган «Харві» продовжує паралізувати нафтовидобувну промисловість у Техасі

Ураган «Харві» продовжує паралізувати нафтовидобувну промисловість у Техасі

Pantheon Recourses та ExxonMobil призупинили роботу своїх заводів у регіоні

Ураган «Харві» продовжує паралізувати нафтовидобувну промисловість у Техасі
фото з pixabay.com

Американська нафтогазова компанія Pantheon Recourses, п’ята за потужністю у США, повідомила, що її операції в східному Техасі призупиненні у зв’язку з тропічним штормом «Харві». Про це повідомляє Reuters.

Компанія повідомила, що не має інформації щодо безпосереднього затоплення свердловин, але наслідки урагану торкнулись людського ресурсу, який має бути на робочому місці для продовження операцій.

Збитки компанії будуть оцінені на початку вересня.

Як повідомляється, ціни на нафту знизились у середу, оскільки закриття нафтопереробних заводів у зв’язку з ураганом, скоротило попит в США на сиру нафту, що є важливою сировиною для нафтопереробного бізнесу.

Ф’ючерси на сиру нафту в США в західному Техасі складали $46,36 за барель о 06:40 за Гринвічем, що на $0,08 нижче ніж після останнього закриття торгів.

Reuters також повідомляє, що нафтопереробний завод компанії ExxonMobil, який знаходиться в Техасі також працює не на повну потужність, деякі підрозділи закрито у зв’язку із ураганом. Завод компанії виробляє 362,300 барелів на день. Нафтопереробні заводи в Луїзіані працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, у вівторок через масштабну повінь тимчасово припинив роботу найбільший в Сполучених Штатах нафтопереробний завод Motiva Enterprises. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло