Українській ГТС шукають нового «наглядача»

Українській ГТС шукають нового «наглядача»

Конкурсний відбір починається 1 листопада

Міністерство енергетики вугільної промисловості оголосило конкурс з вибору членів наглядової ради оператора ГТС.

«Вчора Міненерговугілля оголосило про початок відбору членів наглядової ради оператора ГТС», – повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський.

Згідно з оприлюдненою інформацією на сайті оператора ГТС, оголошується конкурсний відбір на посади чотирьох незалежних членів наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України».

Зазначено також, що наглядова рада оператора ГТС складається з семи членів, з них не менше чотирьох є незалежними членами, інші члени наглядової ради номінуються з боку держави.

Конкурсний відбір починається 1 листопада, а його результати, як зазначається, будуть оприлюднені до 30 листопада 2017 року.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою заяву про участь у конкурсному відборі на ім’я голови комісії з конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради ПАТ «МГУ» Ігоря Насалика.

#вакансія: по багаточисельним проханням повідомляю, що учора Міненерговугілля оголосило про початок відбору членів наглядової ради оператора ГТС. Умови конкурсу тут: http://bit.ly/2vupeiK

Опубликовано Максимом Білявським 30 августа 2017 г.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло