«ОТП Капітал» управлятиме активами пенсійного фонду «Фріфлайт»

«ОТП Капітал» управлятиме активами пенсійного фонду «Фріфлайт»

Наразі вкладниками фонду «Фріфлайт» є 7 юридичних та 74 фізичних особи

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» уклала договір про управління активами з недержавним пенсійним фондом «Фріфлайт». 

Про це повідомляє прес-центр «ОТП Капітал».

Керівник Департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал» Віталій Дишловий відзначив, що компанія продовжить активно розвивати напрямок управління пенсійними активами.

Недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» стане третім пенсійним фондом під управлінням КУА «ОТП Капітал». Компанія вже керує активами відкритого фонду «ОТП Пенсія» та професійного фонду «Магістраль», що разом мають 135,95 млн грн активів, які належать 358 000 учасників.

Фонд «Фріфлайт» був заснований у 2007 році для недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів на користь учасників, незалежно від місця та характеру їх роботи, подальшого інвестування цих коштів та здійснення пенсійних виплат.

Наразі вкладниками фонду є 7 юридичних та 74 фізичних особи, які здійснюють внески на користь 166 учасників та накопичили 642 000 грн пенсійних коштів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло