ГПУ та СБУ помилково намагалися обшукати приймальню нардепа Добродомова

ГПУ та СБУ помилково намагалися обшукати приймальню нардепа Добродомова

Згідно з документами правоохоронців, обшук мав проводитися по «справі Курченко»

ГПУ та СБУ помилково намагалися обшукати приймальню нардепа Добродомова
Фото Facebook Дмитро Добродомов

Співробітники СБУ та ГПУ вранці намагалися провести обшук приймальні народного депутата Дмитра Добродомова. Нардеп розповів, що обшуки правоохоронці хотіли провести по так званій «справі Курченко», проте потім визнали, що «помилилися», передає 24 канал.

«Ми вже третій рік орендуємо там приміщення – все офіційно, з договором. Яким чином там фігурують фірми, пов'язані з Курченко – це питання треба ставити прокуратурі. У мене інше питання – де вони були три роки тому, коли там були ще інші люди, які, можливо, і були причетні до якихось схем Курченко «, – зазначив депутат.

У коментарях до його повідомленням про обшуки генеральний прокурор Юрій Луценко написав, що адреса приймальні Добродомова дійсно фігурує в справі Курченко і будуть «розбиратися».

ГПУ та СБУ помилково намагалися обшукати приймальню нардепа Добродомова
Facebook

За інформацією Української правди, в Генпрокуратурі не знали, що йдуть обшукувати приймальну нардепа Добродомова, оскільки вона офіційно не зареєстрована. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Про те, що це приймальня Добродомова, ніде не було вказано. Тому генеральний прокурор попросив Добродомова офіційно зареєструвати цю приймальню, аби наступного разу не було таких інцидентів, коли слідчі зайшли в офіс, який виявився приймальнею народного депутата», – сказала Сарган.

Депутат уточнив, що обшуки в його приймальні все ж не проводили, а правоохоронці, які намагалися їх провести тепер пишуть протокол про те, що «помилилися адресою».

“Пишуть протокол про те, що вони помилилися – вони звірили документи і сказали, що тепер все в порядку. Але це після того, як туди прибули народні депутати Сергій Власенко, Іван Крулько, Вадим Іщенко”, – коментує Добродомов.

Він також оприлюднив у Facebook ухвалу суду, за якою ГПУ та СБУ хотіли провести обшуки. Документ підтверджує, що справа стосується газових схем Сергія Курченка, проте зареєстровано його 31 січня 2013 року.

Генпрокуратура на своїй сторінці у Facebook підтвердила, що партійна організація в особі народного депутата згідно договору позички безоплатно використовує приміщення, іпотекодержателем якого є один з колишніх високопосадовців України.

ЩОДО СИТУАЦІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З ГРОМАДСЬКОЮ ПРИЙМАЛЬНЕЮ ОДНОГО ІЗ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ Головним слідчим управлінням Генеральн...

Опубликовано Генеральна прокуратура України 31 августа 2017 г.

“У зв’язку з тим, що у кримінальному провадженні на теперішній час відсутні відомості щодо причетності згаданого народного депутата до злочинів, обшук у приміщенні партійної організації не проводився”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло