«Нафтогаз України» за вісім місяців збільшив транзит газу на 23%

«Нафтогаз України» за вісім місяців збільшив транзит газу на 23%

Удвічі збільшився імпорт блакитного палива

«Нафтогаз України» за вісім місяців збільшив транзит газу на 23%
Фото: pixabay.com

Згідно з інформацією НАК «Нафтогаз України», за вісім місяців поточного року на 23% збільшився транзит природного газу територією України та майже вдвічі збільшився імпорт блакитного палива – до 9,4млрд кубометрів.

Відповідну статистику «Нафтогаз України» оприлюднив на офіційній сторінці у twitter.

Згідно оголошення, видобування природного газу зростає повільно – загалом за вісім місяців у держмонополісті констатують приріст лише +3%.

Зазначимо, у розпорядженні Mind опинилася копія презентації корпоративної стратегії, яку глава НАК Андрій Коболєв оприлюднив під час чергового засідання Кабінету міністрів наприкінці серпня.

Документ під назвою «Доступна енергія для України» містить базові висновки нинішньої управлінської команди «Нафтогазу», які були зроблені на основі аналізу галузевих даних, опитувань експертів та залучених міжнародних радників – так позначено в підписах до слайдів. Повний текст стратегії обговорюватиметься в листопаді.

Нова стратегія «Нафтогазу» будується на досягненні взаємовиключних цілей. НАК «Нафтогаз України» у цьому документі позиціонується не як держхолдинг, а як «група компаній». У цій групі «Нафтогазу» відведена роль материнської компанії, а до самої групи також входять «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «Укрнафта», «Укртранснафта», «Укравтогаз» тощо. І «Нафтогаз» також виступає як оператор транзиту, імпортер та трейдер енергоресурсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло