На Вінниччині з'явилася нова сонячна електростанція

На Вінниччині з'явилася нова сонячна електростанція

Загальна вартість інвестицій у будівництво станції склала 31,4 млн грн

На Вінниччині з'явилася нова сонячна електростанція
Фото: pixabay.com

У Вінницькій області запрацює нова сонячна електростанція. Державна архітектурно-будівельна інспекція у Вінницькій області вже зареєструвала дозвільні документи про готовність електростанції у с. Чорномин Піщанського району до експлуатації.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Чорноминська СЕС-2 має потужність 1500 кВт. Будівництво об’єкту було розпочате ще у квітні поточного року. Замовником виступило «Гранд Солар». Загальна вартість інвестицій склала 31,4 млн грн.

Загалом у період з 17 по 31 серпня Департаментом ДАБІ у Вінницькій області зареєстровано 174 дозвільних документи. З них – 116 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, три дозволи на виконання будівельних робіт, 54 декларації та один сертифікат про готовність об’єктів до експлуатації.

Останнім часом економічний спад змушує українську промисловість ігнорувати екологічні проблеми, тоді як західні компанії готуються повністю перейти на відновлювані енергоресурси, щоб мінімізувати шкоду навколишньому середовищу від виробництва. Чи є місце України в подібних ініціативах, спеціально досліджував Mind. Про те, як Україні наздогнати Європу за екологічністю, читайте у нашому матеріалі «Сонячний бізнес: глобальні промислові гіганти переходять на відновлювану енергетику».

Нагадаємо, нещодавно Маріупольський морський торговельний порт повідомив, що облаштовує сонячну водонагрівальну систему з розрахуноковою потужністю 2,6 МВт/доба за 5 млн грн.

Тендер на проведення відповідних робіт держпідприємство провело в листопаді 2016 року, ТОВ «Маріупольстальконструкція» виявилася єдиним учасником тендеру.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло