США та Південна Корея переглянуть ракетний договір

США та Південна Корея переглянуть ракетний договір

Сполучені Штати підтримують необхідність підвищення обороноздатності Півдня

США та Південна Корея переглянуть ракетний договір
фото Shutterstock

Президенти США та Південної Кореї Дональд Трамп та Мун Джеін прийняли рішення переглянути домовленість щодо обмеження розвитку балістичних ракет Півдня. Про це повідомляє Reuters.

За словами адміністрації Білого дому, Трамп також схвалив придбання Південною Кореєю озброєння у США. Південь має намір посилити оборонні потужності проти Півночі, яка займається ракетними та ядерними програмами, порушуючи міжнародні попередження та санкції ООН.

«Обидва лідери погодились з переглядом програми, щоб озброїти Південну Корею до бажаного рівня та домовились щодо необхідності укріплення оборонних можливостей Південної Кореї у відповідь на провокації та погрози Північної Кореї», – повідомили представники уряду країни.

Збідніла Північна Корея та багата демократична Південна Корея технічно знаходяться в стані війни, оскільки їх конфлікт у 1950-1953 роках закінчився перемир'ям, а не мирним договором. Північ регулярно погрожує знищити Південь і його головного союзника, Сполучені Штати.  

Нагадаємо, зухвалий запуск Північною Кореєю ракети, яка пролетіла над Японією та подальші погрози КНДР нанести удар по Гуаму, спровокувала початок безпрецедентних військових американсько-південнокорейських навчань. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло