Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
США та Південна Корея переглянуть ракетний договір

США та Південна Корея переглянуть ракетний договір

Сполучені Штати підтримують необхідність підвищення обороноздатності Півдня

США та Південна Корея переглянуть ракетний договір
фото Shutterstock

Президенти США та Південної Кореї Дональд Трамп та Мун Джеін прийняли рішення переглянути домовленість щодо обмеження розвитку балістичних ракет Півдня. Про це повідомляє Reuters.

За словами адміністрації Білого дому, Трамп також схвалив придбання Південною Кореєю озброєння у США. Південь має намір посилити оборонні потужності проти Півночі, яка займається ракетними та ядерними програмами, порушуючи міжнародні попередження та санкції ООН.

«Обидва лідери погодились з переглядом програми, щоб озброїти Південну Корею до бажаного рівня та домовились щодо необхідності укріплення оборонних можливостей Південної Кореї у відповідь на провокації та погрози Північної Кореї», – повідомили представники уряду країни.

Збідніла Північна Корея та багата демократична Південна Корея технічно знаходяться в стані війни, оскільки їх конфлікт у 1950-1953 роках закінчився перемир'ям, а не мирним договором. Північ регулярно погрожує знищити Південь і його головного союзника, Сполучені Штати.  

Нагадаємо, зухвалий запуск Північною Кореєю ракети, яка пролетіла над Японією та подальші погрози КНДР нанести удар по Гуаму, спровокувала початок безпрецедентних військових американсько-південнокорейських навчань. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті