Компанія соковижималок збанкрутувала, коли з'ясувалося, що сік можна витискати руками

Компанія соковижималок збанкрутувала, коли з'ясувалося, що сік можна витискати руками

Той незручний момент, коли ти не до кінця продумав бізнес-стратегію своєї компанії

Компанія соковижималок збанкрутувала, коли з'ясувалося, що сік можна витискати руками
скрін-шот Youtube

Компанія Juicero, яка продавала соковижималки за 400 доларів, збанкрутувала. Як сказано в її заяві, причиною стала відсутність мережі постачальників фруктів.

Насправді причини більш очевидні – непотрібність і непрактичність соковижималок. Про дивний стартап розповідає Meduza з посиланням на The New York Times.

Соковижималки Juicero з'явилися на ринку в 2016 році. Спочатку по $700, потім ціну знизили до $400. Особливість Juicero полягає в тому, що соковижималка видавлює сік не з фруктів та овочів, а вже готовий сік із пакетів, виготовлених цією ж компанією. Це було зручно тим, що вижималку не потрібно було мити.

Бізнес-модель компанії була побудована на тому, що клієнт купує соковижималку один раз, але потім повертається за пакетами з фруктами. Стартап залучив $120 млн. Серед інвесторів був навіть Google.

У квітні 2017 року Bloomberg з'ясував, що сік з цих пакетів можна витиснути самостійно – руками. Причому людина справляється з цим навіть швидше за машину. У відповідь в Juicero говорили, що соковижималка не тільки видавлює сік, а ще й перевіряє термін придатності пакету.

Але це теж виявилося недостатнім аргументом, бо термін придатності вказаний на упаковці.

Глава компанії Джефф Данн відмовився від коментарів. «У мене й так купа дзвінків від інвесторів», – заявив топ-менеджер, коли до нього додзвонилася The New York Times.

Зате в стартапу була дуже гарна реклама:

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло