Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Компанія соковижималок збанкрутувала, коли з'ясувалося, що сік можна витискати руками

Компанія соковижималок збанкрутувала, коли з'ясувалося, що сік можна витискати руками

Той незручний момент, коли ти не до кінця продумав бізнес-стратегію своєї компанії

Компанія соковижималок збанкрутувала, коли з'ясувалося, що сік можна витискати руками
скрін-шот Youtube

Компанія Juicero, яка продавала соковижималки за 400 доларів, збанкрутувала. Як сказано в її заяві, причиною стала відсутність мережі постачальників фруктів.

Насправді причини більш очевидні – непотрібність і непрактичність соковижималок. Про дивний стартап розповідає Meduza з посиланням на The New York Times.

Соковижималки Juicero з'явилися на ринку в 2016 році. Спочатку по $700, потім ціну знизили до $400. Особливість Juicero полягає в тому, що соковижималка видавлює сік не з фруктів та овочів, а вже готовий сік із пакетів, виготовлених цією ж компанією. Це було зручно тим, що вижималку не потрібно було мити.

Бізнес-модель компанії була побудована на тому, що клієнт купує соковижималку один раз, але потім повертається за пакетами з фруктами. Стартап залучив $120 млн. Серед інвесторів був навіть Google.

У квітні 2017 року Bloomberg з'ясував, що сік з цих пакетів можна витиснути самостійно – руками. Причому людина справляється з цим навіть швидше за машину. У відповідь в Juicero говорили, що соковижималка не тільки видавлює сік, а ще й перевіряє термін придатності пакету.

Але це теж виявилося недостатнім аргументом, бо термін придатності вказаний на упаковці.

Глава компанії Джефф Данн відмовився від коментарів. «У мене й так купа дзвінків від інвесторів», – заявив топ-менеджер, коли до нього додзвонилася The New York Times.

Зате в стартапу була дуже гарна реклама:

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті