Воднева бомба КНДР «вбиває» ціну на нафту

Воднева бомба КНДР «вбиває» ціну на нафту

Brent здешевшала до $52,24 за барель

Воднева бомба КНДР «вбиває» ціну на нафту
Фото Shutterstock

Ціни на нафту впали в понеділок після випробування Північною Кореєю потужної водневої бомби. Про це повідомляє Reuters.

Ф’ючерси на нафту марки Brent  впали приблизно на 1% або на 0,51 до показника $52,24 за барель.

Падіння трейдери пов’язують із випробуванням водневої бомби. США, у відповідь, повідомили про свою готовність «масового» воєнного реагування на загрозу

Ці дії знизили ціну на нафту, трейдери перевели гроші з нафти, як ринку з високим ризиком, у золото, що вважається більш безпечним ринком для інвесторів. Ціна на золото заростає третій день поспіль та, станом на понеділок, сягнула 0,9% зростання.

Зростання ціни на американську нафту минулого тижня було пов’язано із скороченням її видобутку на узбережжі Мексиканської затоки, де бушував ураган «Харві». Через наслідки руйнівної стихії, станом на п’ятницю, було закрито 10 нафтопереробних заводів, ще 4- працювали не на повну потужність. Видобуток нафти залишається зниженим на 5,5% або 96 000 барелів на день.

Нагадаємо, в неділю КНДР провела випробування водневого боєзаряду, яким можна оснащувати міжконтинентальні балістичні ракети.

На фоні чергового зростання напруги в регіоні спостерігається здорожчання єни, золота та японських облігацій. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло