Агропідприємства Дніпропетровщини придбали техніки на 125 млн грн

Агропідприємства Дніпропетровщини придбали техніки на 125 млн грн

Всього придбано понад 80 одиниць техніки

Агропідприємства Дніпропетровщини придбали техніки на 125 млн грн
Фото: pixabay.com

Цього року сільськогосподарські підприємства області придбали понад 80 одиниць техніки. Як повідомили в управлінні агропромислового розвитку ДніпроОДА, здебільшого вони закупили нові трактори та комбайни.

Про це повідомляється на сайті Дніпровської облдержадміністрації.

Машини, які прослужили десятиліття, міняють на сучасні, набагато ефективніші. Це дозволяє застосовувати новітні технології при обробці полів та з кожним роком отримувати кращі результати», – зазначили в управлінні.

Підприємства області придбали 19 тракторів на суму понад 32 млн грн. На 12 комбайнів витратили понад 41 млн грн. На 50 одиниць іншої техніки – більше 52 млн грн.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про намір збільшити фінансування програми часткової компенсації вартості української сільськогосподарської техніки до 1 млрд грн в 2018 році.

«Започаткована Урядом програма отримання часткової, 20%-вої компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання українського виробництва має стати ефективним механізмом допомоги як аграріям, які намагатимуться оновити свій парк техніки, так і виробникам, які спеціалізуються на сільськогосподарському машинобудуванні», – йдеться у повідомленні.

За оперативною інформацією, перші транзакції за програмою будуть оформлені вже найближчим часом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло