В Китаї заборонили проводити ICO та запускати нові криптовалюти

В Китаї заборонили проводити ICO та запускати нові криптовалюти

Особам та організаціям, які проводили перше публічне розміщення монет доведеться повернути всю отриману ними суму

В Китаї заборонили проводити ICO та запускати нові криптовалюти
Фото: pixabay.com

В Китаї в понеділок заборонили як окремим особам, так і організаціям збирати кошти шляхом проведення першого публічного розміщення монет (ICO) або запускати нові криптовалюти, заявивши, що ця практика є незаконним збором коштів. Про це повідомляє Reuters.

ICO стали «золотою жилою» для цифрових валютних підприємців у всьому світі та Китаї, що дозволяє їм швидко отримувати значні суми, створюючи та продаючи цифрові «токени» з невеликим контролем з боку регуляторів або повною його відсутністю.

Особи та організації, які здійснили збір коштів через ICO,зобов’язані їх повернути, йдеться у спільній заяві Народного банку Китаю, банківських регуляторів та інших урядових відомств, яке було розміщено на веб-сайті центрального банку.

Після публікації заяви, вартість біткоїна знизилась. На одній з найбільших цифрових бірж країни, біткоїн впав приблизно на 5%, ethereum – на 8%.

Як повідомляється, цьогоріч популярність монетних пропозицій в Китаї зросла. За даними урядової організації,яка здійснює контроль за фінансовою діяльністю в інтернеті, з початку року в країни було проведено 65 ICO, що принесло організаторам 2,62 млрд юанів ($394,6 млн) від 105 000 учасників. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло