Ferrexpo включили у сімейство індексів FTSE4Good

Ferrexpo включили у сімейство індексів FTSE4Good

Це – перша компанія з активами в Україні, яка отримала такий престижний індекс

Ferrexpo plc, яка контролює в Україні, зокрема, Полтавський та Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати, після проведення перегляду індексу в червні 2017 року включили у сімейство індексів FTSE4Good.

Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на прес-релізі компанії.

Індекс FTSE4Good є орієнтиром для інвесторів, які хочуть інвестувати лише в компанії, що відповідають високим стандартам ESG.

«Ми пишаємося тим, що включені в цей престижний індекс компаній, і це кредит довіри керівництву і співробітникам групи», – зазначив голова комітету корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo Віктор Лотус.

Даний індекс включає такі компанії світового класу, як HSBC, Sky, Tesco, Unilever, Anglo American, BHP і Rio Tinto. Створене глобальним провайдером індексів FTSE Russell, сімейство індексів FTSE4Good призначене для оцінки ефективності компаній, що демонструють сильні екологічні, соціальні та управлінські (ESG) практики. FTSE Russell (торгова назва FTSE International Limited і Frank Russell Company) підтвердило, що Ferrexpo була незалежно оцінена відповідно до критеріїв FTSE4Good і задовольнила вимоги стати складовою частиною сімейства індексів FTSE4Good.

Основною діяльністю Ferrexpo є виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло