Hyundai знову призупинив роботу одного зі своїх заводів в Китаї

Hyundai знову призупинив роботу одного зі своїх заводів в Китаї

Причиною стали проблеми з постачальниками

Hyundai знову призупинив роботу одного зі своїх заводів в Китаї
фото з pixabay.com

Компанія Hyundai Motor заявила, що призупинила виробництво на одному із своїх заводів в Китаї у вівторок після того, як постачальник відмовився надати запчастини через затримки в оплаті, що стало вже другим інцидентом за останні тижні. Про це повідомляє Reuters.

Відносини з постачальниками у спільного підприємства автовиробника з BAIC Motor Corp стали новим головним болем для південнокорейського виробника в Китаї на фоні посилення дипломатичної напруги між країнами.

30 серпня підприємство Hyundai-BAIC тільки-но відновило виробництво на чотирьох заводах Китаю після того, як проблеми з поставками його зупинили приблизно на тиждень. Після цього, ще один французький постачальник відмовився постачати баки для пального через несплату.

Цього разу інша фірма відмовилась надати запчастини для систем повітрязабірників. Назва компанії-постачальника не розголошується.

Три інших китайських заводи продовжують працювати у штатному режимі.

Як повідомлялось, автовиробник припинив виробництво автомобілів на чотирьох своїх заводах в Китаї на фоні зростання напруги в регіоні та припиненням постачань запчастин. Китайські покупці уникають придбання автомобілів південнокорейського виробництва, оскільки обурюється щодо рішення Сеулу до розгортання американської протиракетної системи. 

Нагадаємо, південнокорейські компанії та виробники постраждали від китайської реакції на рішення Сеулу щодо розгортання американської системи протиракетної оборони для протидії загрозам з боку Північної Кореї. Китай заявляє, що американська протиракетна система становить загрозу для усього регіону.

Днями Міноборони Південної Кореї оголосило, що США незабаром встановлять додаткові чотири пускові установки протиракетної оборони THAAD. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло